Vítejte v brandstore značky Roba!

roba Banner
roba Hausbett

Oblíbená značka mladých rodin roba nabízí pestrý výběr výrobků k bydlení a hraní pro miminka a batolata. Více než 95 let zkušeností, rozsáhlé certifikace podle uznávaných ekologických norem a inovativní sortiment výrobků činí značku roba tak výjimečnou. Mezi významná ocenění patří GOTS, Oeko Tex Standard 100 a FSC, která potvrzují použití materiálů šetrných k životnímu prostředí a dodržování přísných norem kvality. 

Kromě toho se roba pyšní tím, že k výrobě používá dřevo z trvale udržitelných zdrojů, což přispívá k podpoře udržitelného lesního hospodářství a klade důraz na zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Jako společnost se roba aktivně hlásí k udržitelnosti tím, že neustále přijímá opatření ke snížení své ekologické stopy.

Většina výrobků je navržena podle zásad Montessori pedagogiky, což znamená, že se snaží podporovat přirozenou zvídavost a schopnost dítěte učit se. Začleněním principů Montessori do svého sortimentu roba podporuje celostní rozvoj dětí a nabízí rodičům inovativní řešení pro optimální podporu jejich nejmenších. 

Ponořte se do světa produktů a motivů roba a objevte velký výběr promyšlených produktů pro děti a kojence - výchovně hodnotných, udržitelných a krásných.

Poznejte náš sortiment výrobků značky roba

Top výrobky

roba KinderzimmerPokoj pro miminkoroba HausbettNábytekroba GartenpferdHračky na venroba Paw Patrol KinderzimmerTlapková patrolaroba Peppa Pig KinderzimmerPeppa Pigroba KaufladenHračky