Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
kopírovat kód:
FINIS7854
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informací
Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature
eko -48%
Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature

Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature


Velikostní tabulka

MOC¹
1.105 Kč
Cena
572 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
533 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A324678

Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature
Tento text je přeložen automaticky.
Ideální pro Power zdřímnutí během dne a sladké sny.
Zejména v prvních měsících života děti přes den stále hodně spí. Nekomplikované celoroční spací pytle z přírodních materiálů jsou novým "Day dream er" od Alvi ®.

Nová tepláková souprava Tracksuit je pohodlná tepláková souprava mezi spacími pytli. Loungewear, ve kterém se dítě cítí naprosto pohodlně.
S "Day dream ern" z měkkých materiálů šetrných k pokožce je ulehání do postele mnohem zábavnější - sladké snění a klidný spánek umožní miláčkům začít odpoledne plné energie.

Konopí: Udržitelné a šetřící zdroje, pohodlné a nezničitelné.
Nová konopná tkanina Special Fabric nature nabízí mimořádně příjemnou atmosféru. Konopné vlákno spředené z organické bavlny je úžasně měkké a lze z něj dokonale uplést pružnou pleteninu. Konopná dutá vlákna zabraňují akumulaci tepla v létě a ukládají teplo v zimě. Vzduchové kapsy v dutých vláknech mají izolační účinek. Vlákna navíc rychle absorbují vlhkost a přenášejí ji ven. Je třeba se vyvarovat nepříjemného pocení a miminka by měla odpočívat v příjemně suchém prostředí pro spánek.
K tomu se přidává jejich vynikající ekologická bilance, která z nich činí jedno z nejekologičtějších vláken.

Podrobnosti o produktu:
  • Celoroční spací pytel
  • Sepcial Fabric Hemp nature (konopí)
  • Dostatek volnosti k dovádění
  • Dlouhý bezpečnostní zip s ochranou brady
  • Vyrobeno z příjemně měkké organické bavlny s konopnými vlákny.
  • Oeko-Tex Standard 100
  • Hodnota TOG: 1.0
Materiál a pokyny k péči:
  • Materiál: 75 % organická bavlna, 15 % konopné vlákno, 10 % polyester.
  • Jemný prací cyklus 40 °C
  • Sušení v sušičce, tepelně redukované
Která velikost je ta správná?
Délka těla - délka hlavy + 10 cm.
Pokud se váš miláček pohybuje mezi dvěma velikostmi, pak vždy platí: Vyrůst, neprobudit se. V tomto případě je lepší zvolit menší velikost, jinak by mohl být výstřih příliš velký.

Co nosí dítě pod spacím pytlem?
S hodnotami TOG pro optimální spánkové klima.
Správná teplota v dětské postýlce je nejen důležitá, ale také vyvolává u rodičů otázky ohledně správného oblečení: Stačí spací pytel, nebo je kvůli aktuální teplotě v místnosti nutné použít další spací oblečení?
Tato tabulka hodnot TOG je přehledná. Hodnota TOG se používá k určení tepelného odporu textilií. Obecně platí, že čím vyšší je hodnota TOG, tím více vás spacák zahřeje. Díky tomuto přehledu rodiče přesně vědí, které kombinace spacího pytle a oblečení Alvi ® poskytují dítěti optimální spánkové klima - pro bezpečný a klidný spánek dítěte.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Bio-bavlna

Organická bavlna pochází z kontrolovaného ekologického pěstování. Ten zakazuje používání chemických pesticidů a hnojiv a také používání geneticky modifikovaných osiv. Na jedné straně se tím chrání půda a podzemní vody před kontaminací a na druhé straně se spotřebuje méně vody než u konvenčně pěstované bavlny, protože půda má lepší možnosti zadržování vody. Střídavá výsadba také zajišťuje zdravější, a tím i odolnější půdu. Mezi pečetěmi, které označují výrobky z organické bavlny, jsou Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard a Better Cotten Initiative (BCI). Kromě označování ekologické bavlny zaručují GOTS a BCI také dodržování sociálních standardů v dodavatelském řetězci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature
Alvi ® Tepláková souprava Speciální tkanina Konopí nature
MOC¹ 1.105 Kč
572 Kč