AXKID Klín pro správný náklon černý
Cena 410 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A199623

AXKID Klín pro správný náklon černý
Klín značky Axkid slouží k vyrovnání náklonu u strmých sedadel.

Malá auta mají často strmé zadní sedadlo, takže dětská sedadčka je příliš nakloněná. Tak sedí Vaše dítě v autosedačce proti směru jízdy automaticky také v náklonu, což ovlivňuje nejen pohodlí, ale také bezpečnost. Klín je kompatibilní s autosedačkami Kidzone, Minikid, Rekid nebo Duofix a vtěsná se pod autosedačku. Tak je zajištěna rovná, pohodlná pozice na odpočinek. Klín se snadno položí na sedadlo a autosedačka se na něj nasadí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

AXKID Klín pro správný náklon černý
410 Kč
Top značky