BIG Bobby Car Přívěs, červený, klasický

BIG Bobby Car Přívěs, červený, klasický


  • BIG Bobby Car Přívěs Royalblue
  • BIG Bobby Auto přívěs Caddy
  • BIG Bobby Auto příves Fulda, klasik
  • BIG Bobby Car Pet-Caddy Přívěs

MOC¹
661 Kč
Cena
516 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
145 Kč-22%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A006496

BIG Bobby Car Přívěs, červený, klasický
BIG-BOBBY-CAR, přívěs


Kameny, písek, a nebo cokoli jiného, co děti rády transportují. Na vše tu je místo! BIG-BOBBY-CAR-Přívěs je ideální příslušenství ke všem Big Bobby Car autům.
Uvnitř robustního přívěsu je spousta místa na všechny důležíté věci pro malého řidiče. Zakulacené rohy a hrany zajistí bezpečný požitek z hraní. Příves se dá jednoduše připevnit na všechny BIG-BOBBY-Auta.

Detaily:
• Doporučený věk dítěte: od 1 roku
• Rozměr: 50cm x 29cm x 25cm
• Nosnost: 25 kg
• Nevhodné pro převoz osob!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG Bobby Car Přívěs, červený, klasický
MOC¹ 661 Kč
516 Kč
Top značky