bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red

bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red


Varianta:
 • bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Morning Pink
 • bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Seaside Blue
 • bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Pine Green
 • bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red
 • bugabooy Breezy Bee prodyšná stříška Lemon Yellow

Cena
2.549 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A342170

EAN: 8717447417514

bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red
Tento text je přeložen automaticky.
Multifunkční sluneční stříška bugaboo s větracími okénky pro kočárek bugaboo Bee 5 poskytuje ochranu před sluncem, chrání před hmyzem od hlavy až k patě a zajišťuje dodatečné větrání v horkých a slunečných dnech.

Odolná tkanina odpuzuje vodu a olej a má stupeň ochrany proti UV záření 50+ (kromě integrovaných větracích okének), zatímco jemná síťovina propouští chladivý vánek. Pro ještě lepší proudění vzduchu a snadný přístup k dítěti můžete otevřít okénko na zip.

Sluneční stříšku lze také nastavit tak, aby vždy poskytovala optimální ochranu před sluncem. Další stín může poskytnout integrovaná sluneční clona.

Podrobnosti o produktu:
 • Ochrana dítěte: Sluneční stříška s větracími okénky poskytuje ochranu proti slunci 50+ a je vodoodpudivá (kromě síťovaného materiálu).
 • Rozšiřitelná sluneční stříška: jednoduše ji otevřete pomocí zipu - pro dodatečnou ochranu a optimální větrání.
 • Multifunkční sluneční stříška: poskytuje ochranu proti slunci, ochranu proti hmyzu od hlavy až k patě a dodatečné větrání v horkých a slunečných dnech.
 • Okénko na zip pro snadný přístup a optimální větrání
 • Poskytuje ochranu před sluncem a stín
 • Správná verze pro každý model kočárku
 • Bez vzpěr a klipů sluneční stříšky
 • 30° šetrný prací cyklus

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Bugaboo

Kočárek Bugaboo pro moderní všední den

Bugaboo dodává od roku 1999 úspěšné modely dětských kočárků z Nizozemí do celého světa. Kočárky od bugaboo se mohly prosadit na trhu od prvního dne díky své všestrannosti, četným praktickým detailům i modernímu designu. Byly prvními kočárky s modulárním systémem. Kočárky jsou navíc velmi skladné a současně nabízí maximální pohodlí a kvalitu, což znamená, že jsou skvělé ve městě. Několika úkony se dají kočárky bugaboo přestavit z klasického kočárku na golfový případně se dá nastavit výška rukojeti.


Naše nejprodávanější

bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red
bugaboo Breezy Bee prodyšná stříška Sunrise Red
2.549 Kč