Cam Cam Copenhagen Stohovatelný strom hraček - Dusty Green
NOVINKA eko

Cam Cam Copenhagen Stohovatelný strom hraček - Dusty Green


Cena
664 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A369685

EAN: 5712805059910

Cam Cam Copenhagen Stohovatelný strom hraček - Dusty Green
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 12 měsíců
  • Roztomilá skládací hračka ve tvaru jedle
  • Přírodní a zjednodušený design Skandi Design , dřevo s certifikátem FSC a nátěr barvou bez obsahu těkavých organických látek.
  • Výrazný tvar a jemné zelené tóny jsou krásné a podnětné pro malé i velké.
  • Uchopování a skládání dílků podporuje jemnou motoriku dítěte, koordinaci oko-ruka, vizuální vnímání, řeč a intuici při řešení problémů.
  • Hračka navíc umožňuje dítěti využívat svou představivost a kreativitu tím, že stále znovu a znovu nachází nové kombinace skládání.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry ve smontovaném stavu (délka x šířka x výška): 18 x 10 x 10 cm
Materiál a péče:
  • Materiál: MDF a buk
  • Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkým hadříkem.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Cam Cam Copenhagen Stohovatelný strom hraček - Dusty Green
Cam Cam Copenhagen Stohovatelný strom hraček - Dusty Green
664 Kč