Dětská knihovna Pinolino s kolečky, šedá

Dětská knihovna Pinolino s kolečky, šedá


  • Pinolino dětská knohovnička na kolečkách Lasse

Cena
2.016 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A283017

EAN: 4035769049874

Dětská knihovna Pinolino s kolečky, šedá
Tento text je přeložen automaticky.
Díky pogumovaných kolech lze stylovou a moderní e knihovnu pro děti snadno přemísťovat bez poškrábání podlahy. To dělá pořádek ve školce zábavným!

Díky postupnému uspořádání 3 oddílů jsou všechny knihy vždy dobře tříděny a připraveny k ruce. Ve skrytém prostoru na zádech mohou děti ukládat své tajné poklady. Díky jednoduchému šedému lakování je police vysoká v každé místnosti, nejen v dětském pokoji. Lasse je skvělý dárek pro narozeniny, křtiny nebo Vánoce.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry: 65 x 43 x 55 cm
  • Lakované: MDF Uni, šedé lakované
  • 3 přihrádky uspořádané v krocích
  • 1 tajná zadní kapsa
  • Pogumovaná dřevěná kola
  • Věk: od 3 let
úcta
Pouze pro domácí použití.

O Pinolinu:
Pinolino má vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve svých třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace tržně orientovaných předmětů, dobré služby a příznivé ceny z vás učiní Pinolino tím správným partnerem. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a velká pozornost k detailu dělají z nábytku Pinolino oblíbený pro každý domov.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Dětská knihovna Pinolino s kolečky, šedá
2.016 Kč