EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý


Cena
34.482 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A248344

EAN: 8718469466597

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
Dřevěný domeček na hraní EXIT Crooky 500 s verandou v šedobéžové barvě je skvělým příbytkem s klouzačkou, ve kterém budou děti zažívat nekonečnou zábavu. Tento domeček stojí na stojnách a díky předmontovaným panelům jej během krátké doby smontujete. Dřevěný domeček na hraní EXIT Crooky 500 s klouzačkou má přirozený vzhled a hravý design, mimo jiné s šikmými okny, šikmou střechou a šikmými dveřmi.

Udržitelný dřevěný domeček na hraní Dřevěné domečky od EXIT Toys jsou díky vodotěsné bitumenové střeše odolné proti povětrnostním vlivům a jsou vyrobeny z cedrového dřeva certifikovaného FSC® (FSC 100%, SCS-COC 000652-WH). Tento typ dřeva přirozeně chrání vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevo není ošetřováno nezdravými chemikáliemi a nerozpadá se. Cedrové dřevo je proto nejen dobré pro životní prostředí, ale také pro děti.

Unikátní vlastní zařízení?

Pro EXIT Aksent dřevěný domeček na hraní je k dispoici různé příslušenství, jako je piknikvý set se stoličkami, safari tabule s křídou nebo krásná dekorační sada v růžové barvě. Nastavte své hřiště tak, jak jej chcete mít, a zažijte největší outdoorové dobrodružství!

Podrobnosti:
  • S pískovištěm a velkou skluzavkou
  • Vodotěsná střecha
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Materiál: cedr
Základní výbavu tvoří: Prefabrikované panely pro snadnou instalaci Klouzačka Pískoviště Návod

Naše nejprodávanější

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
34.482 Kč