EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý


Cena
31.395 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do cca. 11 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248344

EAN: 8718469466597

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
Dřevěný domeček na hraní EXIT Crooky 500 s verandou v šedobéžové barvě je skvělým příbytkem s klouzačkou, ve kterém budou děti zažívat nekonečnou zábavu. Tento domeček stojí na stojnách a díky předmontovaným panelům jej během krátké doby smontujete. Dřevěný domeček na hraní EXIT Crooky 500 s klouzačkou má přirozený vzhled a hravý design, mimo jiné s šikmými okny, šikmou střechou a šikmými dveřmi.

Udržitelný dřevěný domeček na hraní Dřevěné domečky od EXIT Toys jsou díky vodotěsné bitumenové střeše odolné proti povětrnostním vlivům a jsou vyrobeny z cedrového dřeva certifikovaného FSC® (FSC 100%, SCS-COC 000652-WH). Tento typ dřeva přirozeně chrání vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevo není ošetřováno nezdravými chemikáliemi a nerozpadá se. Cedrové dřevo je proto nejen dobré pro životní prostředí, ale také pro děti.

Unikátní vlastní zařízení?

Pro EXIT Aksent dřevěný domeček na hraní je k dispoici různé příslušenství, jako je piknikvý set se stoličkami, safari tabule s křídou nebo krásná dekorační sada v růžové barvě. Nastavte své hřiště tak, jak jej chcete mít, a zažijte největší outdoorové dobrodružství!

Podrobnosti:
  • S pískovištěm a velkou skluzavkou
  • Vodotěsná střecha
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Materiál: cedr
Základní výbavu tvoří: Prefabrikované panely pro snadnou instalaci Klouzačka Pískoviště Návod

Sponzorováno

product_detail_ad

Naše nejprodávanější

EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
EXIT dřevěný domeček Crooky 500, šedý
31.395 Kč