EXIT Yummy 300 dřevěná venkovní kuchyňka

EXIT Yummy 300 dřevěná venkovní kuchyňka


Varianta:
  • EXIT Yummy 300 dřevěná venkovní kuchyňka
  • EXIT Yummy 100 Outdoor kuchyňka na hraní, přírodní
  • EXIT Yummy 200 Outdoor kuchyňka na hraní, přírodní

Cena
4.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca 2 týdny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265527

EAN: 8719874706292

EXIT Yummy 300 dřevěná venkovní kuchyňka
Dřevěná venkovní kuchyňka Yummy 300 od EXIT je multifunkční kuchyňka na hraní pro děti od 2 do 5 let Kuchyň je vybavena veškerými nezbytnostni a zelená střecha a křídová deska činí z dětské kuchyně jedinečný kousek. Venkovní kuchyně má varnou desku a troubu s knoflíky a skutečný kohoutek. Kohoutek funguje, jakmile k němu připojíte zahradní hadici. Díky odnímatelné nádobě se voda z dřezu také snadno odstraní. Kromě toho, EXIT Yummy 300 má spoustu úložného prostoru pro hrnce a pánve, další kuchyňské doplňky, které stačí zavěsit na háček.
Ale EXIT Yummy 300 je víc než jen kuchyň. Díky zelené střeše a křídové tabuli má kuchyně skvělý vzhled stánku na tržnici. Výsledkem je, že Yummy 300 není jen o vaření, ale také o rozdávání a prodeji domácích jídel.
Dřevěné venkovní kuchyně EXIT Toys jsou vyrobeny z cedrového dřeva s certifikací FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Tento typ dřeva má přirozenou ochranu proti povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevěné kuchyně EXIT nemusíte před použitím ošetřovat, děti si s nimi mohou bezpečně hrát.
EXIT Yummy 300 je venkovní kuchyně na hraní. Díky přirozenému designu EXIT Yummy 300 je kuchyně na hraní také příjemným doplňkem do zahrady. Na co ještě čekáš? Vaření nikdy nebylo tak skvělé jako s dřevěnou venkovní kuchyní Yummy od EXIT Toys!

Podrobnosti:
  • Pro malé stavitele.
  • Funkční
  • Včetně kuchyňského náčiní
  • Rozměry: V 164 cm x Š 102 cm x H 98 cm
  • Hmotnost: 19 kg
  • Materiál: cedr
  • Věk: od 2 let
Součástí standardní výbavy je:
Dřevěná kuchyňka se střechou
Dřez s funkčním kohoutkem
Kamna a trouba s otočnými knoflíky
křídová tabule
Kuchyňské příslušenství
Návod

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

EXIT Yummy 300 dřevěná venkovní kuchyňka
4.999 Kč