fehn® Garden nahřívací polštářek želva

fehn® Garden nahřívací polštářek želva


  • fehn® zahřívací polštářek Koala - Australia
  • fehn® nahřívací polštářek Ovečka
  • fehn® zahřívací polštářek Dráček - Little Castle

Cena
254 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A242011

fehn® Garden nahřívací polštářek želva
Nahřívací polštářek ve tvaru želvy je plněn drobnými semínky.

Ta umí absorbovat po nahřání teplo, které se po určitou dobu podrží a může fungovat jako roztomilá alternativa k nahřívací lahvi (termoforu). Potah želvy lze sundat a vyprat. Želva má na břiše suchá zip, díky kterému váček se semínky snadno vyjmete a hračka může fungovati samostatně bez náplně. Příjemné teplo z nahřáté hračky pomůže dětem k rychlejšímu usínání, zahřeje je a může i ulevit od drobného bolení bříška. Potah lze na bříšku želvy rozepnout na suchý zip a vyjmout pytlík s hroznovými semínky.

Podrobnosti:
    Rozměry: 23 cm
  • Potah snímatelný
  • Materiál: Povrch: Velur, plyš, vnitřní pytlík: 65 % PES, 35 % bavlna
  • Pokyny k praní: 30 °C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

fehn® Garden nahřívací polštářek želva
254 Kč
Top značky