fehn® Plyšová knížka Australia

fehn® Plyšová knížka Australia


  • FEHN měkká knížka RiverGang
  • FEHN Obratkova měkká knizka Safari
  • FEHN Látková obrázková kniha, srnka - Sweetheart

Cena
248 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Australia

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A221785

fehn® Plyšová knížka Australia
Měkoučká plyšová knížka Koala z kolekce Australia vezme Vaše dítě na jeho první cestu. Spolu s mazlivou koalou na titulní stránce se dítě vydá na napínavou objevnou cestu do dalekého australského kontinentu. Na první stránce je malé zrcátko, pomocí kterého může dítě hravou formou objevovat samo sebe.

Za ním se skrývá aplikace motýla k probádání. Za šustícím papírem s mnoha malými mravenci se skrývá brouček, kterého lze prozkoumat a ohmatat. Dále se dítě seznámí s mravencem. Ale co je to? Při listování se ozývají veselé chrastivé a šustivé zvuky. Naposledy se Vaše dítě seznámí s mravenečníkem. Čeká za malým křovím. Když jej dítě stískne, mravenečník vesele zapíská. Látková knížka s Koalou tak poskytne spoustu dobrodružství. Díky flexibilnímu kroužku lze knízku Koala rychle a bezpečně připevnit na sedačku, kočárek a postýlku. Tak bude moci Vaše dítě doprovázet i na cestách.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 14 x 15 cm
  • Ruční praní.
  • S chrastítkem
  • Svrchní materiál: Plyš, velur, tkanina 100% PES
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® Plyšová knížka Australia
248 Kč
Top značky