FILLIKID Filliboard 180° černo/šedý

FILLIKID Filliboard 180° černo/šedý


  • FILLIKID Filliboard

2.090 Kč
Cena
1.609 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
481 Kč-23%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A134174

FILLIKID Filliboard 180° černo/šedý
Když se narodí malé dítě, raduje se jeho sestřička nebo bratříček. Přitom je pochopitelné, že chce také chodit na procházky a hrdě prezentovat rodinný přírůstek. Pokud se starší dítě při procházce unaví a chce si trochu odpočinout, je Filliboard od Fillikid ideálním řešením pro odpočinek.

• Vhodné na všechny kočárky díky o 180° otáčivému spojení
• Snadná montáž bez nářadí
• Rozměry: 45 x 46 x 22 cm
• Hmotnost: 2,5 kg
• Max. nosnost 20 kg
• Certifikováno podle EN 1888:2003

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

FILLIKID Filliboard 180° černo/šedý
2.090 Kč
1.609 Kč
Top značky