haakaa® Dětský bryndák, červený
MOC¹
358 Kč
Cena
347 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A345459

EAN: 9420060205947

haakaa® Dětský bryndák, červený
Tento text je přeložen automaticky.
Silikonový dětský bryndák je vyroben ze 100% potravinářského silikonu, a proto je pro vaše dítě mimořádně bezpečný! Každý bryndák má vpředu velkou kapsu na zachycení padajících drobků a zbytků jídla, aby se zabránilo velkému úklidu po jídle. Pružný silikon je šetrný k dětské pokožce a po jídle se snadno čistí - stačí jej otřít vlhkým hadříkem.

Čištění a péče

Před každým použitím a po něm je vyčistěte. Přestože silikonové výrobky Haakaa lze mýt v myčce nádobí, společnost Haakaa doporučuje čistit je ručně horkou vodou a mýdlem a poté dobře opláchnout. Nepoužívejte agresivní bělící prostředky ani sterilizační tablety. Silikonové výrobky Haakaa sterilizujte v parním sterilizátoru nebo je 2-3 minuty vařte v horké vodě. Nepoužívejte také UV sterilizátory, protože zkracují životnost výrobků.

Pravidelně kontrolujte, zda je výrobek stále zcela neporušený, a pokud vykazuje známky poškození, vyměňte jej. Neskladujte výrobek v blízkosti ostrých předmětů. K čištění používejte pouze měkké houbičky nebo kartáče s měkkými štětinami (tvrdé štětiny nebo houbičky mohou poškodit povrch silikonu). Skladujte na chladném a suchém místě a vyhněte se přímému slunečnímu záření. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

Podrobnosti o produktu
  • 100% měkký, pohodlný a potravinářsky nezávadný silikon
  • Velká kapsa na náprsence pro zachycení padajících drobků
  • Jedinečný Design , který se pohodlně a snadno nosí.
  • Díky měkkému a pružnému silikonu lze bryndák snadno uložit do každé dětské tašky.
  • Nastavitelný pásek za krk umožňuje, aby bryndák rostl s vaším dítětem.
  • Šetrný k citlivé pokožce
  • Vodotěsné a snadno omyvatelné

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

haakaa® Dětský bryndák, červený
haakaa® Dětský bryndák, červený
MOC¹ 358 Kč
347 Kč