haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach

haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach


Cena
453 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A343927

EAN: 9420060201833

haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach
Tento text je přeložen automaticky.
Silikonová nádoba Haakaa (160 ml) je ideální pro uchovávání mateřského mléka, tekutin a svačinek nebo pro nošení jídla na cestách!
Je zcela vzduchotěsná, uchovává potraviny čerstvé a zachovává prospěšné vlastnosti mateřského mléka, které jsou pro naše rostoucí děti tak důležité.
Silikonový zásobník je kompatibilní se všemi nástavci řady Generation 3. Jednoduchým otočením můžete přepínat mezi všemi různými nástavci 3. generace. Nástavec s prsním uzávěrem umožňuje odsávat mateřské mléko přímo do zásobníku, nástavec s dudlíkem promění zásobník v láhev, nástavec s lžičkou na krmení umožňuje dát dítěti první kaši a nástavec s lahví pomáhá batoleti samostatně pít a pomalu přecházet na běžný hrneček.


Čištění a péče

Po každém použití je vyčistěte. Společnost Haakaa doporučuje čistit silikonové výrobky Haakaa ručně horkou vodou a mýdlem. Silikon může v myčce nádobí mléčně zkvasit. Silikonové výrobky Haakaa sterilizujte po každém použití, nejlépe v parním sterilizátoru nebo vařením v horké vodě po dobu 2-3 minut. Nepoužívejte také UV sterilizátory, protože zkracují životnost výrobků. Pravidelně kontrolujte, zda je výrobek stále zcela neporušený, a pokud vykazuje známky poškození, vyměňte jej. Neskladujte výrobek v blízkosti ostrých předmětů. K čištění používejte pouze měkké houbičky nebo kartáče s měkkými štětinami (tvrdé štětiny nebo houbičky mohou poškodit povrch silikonu). Výrobek používejte pouze k určenému účelu a pod dohledem dospělé osoby.

Podrobnosti o produktu
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního potravinářského silikonu, PPSU a netoxického PP.
  • Kompatibilní se všemi nástavci/příslušenstvím Gen. 3
  • Pevně uzavřeno otočným víkem
  • Bezpečné stání díky vysokému průměru (bez vyprazdňování) a snadné čištění
  • Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach
5
1 Hodnocení
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach
haakaa® Skladovací nádoba Generace 3 160 ml peach
453 Kč