Hej Loenne Navlékací hra
eko
Cena
572 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A364466

EAN: 4043891344583

Hej Loenne Navlékací hra
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 24 měsíců
  • S láskou navržená dřevěná hračka s příběhem, hra s 8 oboustranně potištěnými navlékacími figurkami, včetně miniknihy, bavlněného sáčku a kroužku na klíče.
  • Dvě šňůrky, každá s domečkem připevněným na konci jako pomůcka pro navlékání, 4 oboustranně potištěné dílky skládačky tvoří 2 šablonové karty a 4 různé vzory navlékání.
  • Holistické pojetí, skandinávský design t, skvělý učební efekt. Hra s touto vzdělávací hračkou podporuje kreativitu, jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí.
  • Genderově neutrální dětská hračka vyrobená z kvalitního bukového dřeva a pevného kartonu bez obsahu škodlivin, s tvary vhodnými pro děti a vybranými barvami na vodní bázi, tudíž naprosto nezávadná.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 23 x 5 x 18 cm.
  • Hmotnost: 0,21 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: dřevo FSC
  • Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkým hadříkem.
Součástí dodávky je:
  • 10 dílků na navlékání a 4 dílky skládačky jako návod

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Hej Loenne Navlékací hra
Hej Loenne Navlékací hra
572 Kč