Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Helga Kreft Kryt pro zahradní koně
Momentálně vyprodáno
Cena
746 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292647

EAN: 4260197124248

Helga Kreft Kryt pro zahradní koně
Tento text je přeložen automaticky.
S tímto potahem přizpůsobeným pro zahradní koně získá kůň ideální ochranu před nepříznivým počasím. Potah může také chránit ocas a hřívu před ptáky a veverkami, které si rády pochutnávají na ovčí vlně. Kryt je lehký, velmi příjemný na dotek a rychle se ukládá.

Na spodním okraji jsou očka, kterými se protáhne šňůrka, aby kryt odolal větru. Náš čtyřnohý přítel tak zůstane dobře chráněn a bude s námi po mnoho let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (DxŠxV): 140 cm x 80 cm x 130 cm.
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • Materiál: polyester
  • Včetně stahovací šňůrky
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nebezpečí uškrcení kvůli dlouhým šňůrám!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější