knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - jeans grey
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - jeans grey

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - Diadem

724 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A253238

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - jeans grey
Špičkový moderní a praktický kočárek na hraní "Liba" od knorr toys s nastavitelnou clonou. Včetně popruhů a nákupního koše Výškově nastavitelné madlo s měkkou rukojetí (cca 33 - 59 cm) umožní, že kořárek poroste spolu s malou maminkou. Ideální pro panenky až do velikosti 46 cm. Dodávána v hezké dárkové krabici.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 54 x 35 x 44 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění.
Nevhodné pro děti do 3 let, riziko spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.