Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá
Varianta:
 • Lascal Kiddy Guard Avant rolovací zábrana černá
 • Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá

MOC¹
3.959 Kč
Cena
3.890 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A258358

EAN: 7330863210210

Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá

KiddyGuard™ Avant se velmi snadno uevní do kamenných či betonových stěn a také do dřevvěných konstrukcí. Díky funkci roll-up zabere zařízení KiddyGuard ™ Avant velmi málo místa, když se právě nepoužívá. Dělicí stěna, kterou lze plynule rolovat, je z velmi stabilního pevného syntetického materiálu. Děti se nemohou zranit, ani neskřípne malé ručky a neposkytuje žádné možnosti ke šplhání.

Detaily:
 • Stabilní zábrana do dveří k vytažení
 • Pro dveřní a schodišťové otvory od 0 do 120 cm.
 • Snadné ovládání: Centrální nastavení pásů ovladatelné jednou rukou
 • Vhodné pro novorozence až do věku 2 let.
Technické detaily:
 • Výška: 89,6 cm
 • Lze vytáhnout do šíře 120 cm.
 • Montáž: Před dveře, do dveří, na stěnu, nahoru nebo dolů na schodiště nebo na odpočívadla schodišť (tato varianta vyžaduje pořízení speciálních podpěr).
 • Das KiddyGuard avant odpovídá normě EN 1930:2000
Vybavení a příslušenství:
 • Snadná obsluha jednou rukou
 • Bezpečnostní mechanismus se automaticky při nečinnosti zavře do 15 sekund při otevření nebo uzavření.
Uzamčený v otevřeném i zavřeném stavu:

KiddyGuard™ Avant zůstává v otevřené i zavřené poloze stále uzamčený, aby jej děti nemohly používat jako hračku.

Časově zpožděné zamykání:

Pro snadnou manipulaci je KiddyGuard ™ vybaven časově zpožděným zámkem. Tento mechanismus ponechává mřížku odemknutou při jejím otevírání nebo zavírání. Stiskněte a otočte tlačítko závěrky až o 290 ° pro otevření nebo zavření mřížky. Čím méně rotace, tím méně času na uzamčení. Mříž se zavře automaticky, jakmile se tlačítko spouště vrátí do výchozí polohy.

Manuální zamykáí:

V situacích, kdy potřebujete více času: Stisknete-li a otočíte tlačítko spouště o více než 290 °, mřížka zůstane odemčena bez jakéhokoliv časového omezení. Zamykací tlačítko musí být nyní otočeno proti směru hodinových ručiček.

Sna

Vhodné pro otvory do velikosti cca 120 cm. Montážní materiál pro upevnění do dřeva, cihel nebo betonu. Budete potřebovat toto nářadí: šroubovák, vrtačku, metr

Další informace:

Pomocí mřížky Lascal Kiddy Guard Avant můžete zamezit velkým nehodám ve vašem bytě a schodišti, zabráí zranění vašeho dítěte. Dveřní a schodišťové zábrany patří mezi nepostradatelná bezpečnostní zařízení v domácnosti s dětmi.

Jednodduchá obsluha a snadná montáž|:

Dveřní mřížka Lascal Kiddy Guard může být namontována do otvorů dveří nebo schodišť až do šířky 120 cm. Funguje jako roleta a vyžaduje jen minimální prostor. Dveřní mřížku lze plynule jednou rukou jednoduše srolovat a opět vyrolovat. Dělicí stěna se skládá z tenkého kovu. Snadno se obsluhuje a chrání děti před úrazy a zraněním. Vestavěná dětská pojistka zpožďuje otevření a zavření o 15 sekund. Alternativně je možné uzamknout mřížku ručně.

Decentní bezpečnostní řešení:

Existuje mnoho možností montáže pro mřížku Lascal Guard. Lze ji připevnit na dřevo, beton a zdivo. Uzavírá dveřní otvor nebo je namontována na stěnu před dveřním otvorem. Je vhodná pro umístění nahoru nebo dolů na schodiště či na podestu. Pro upevnění na podestě je zapotřebí pořídid speciální podpětu. Schodišťová zábrana je vysoká celkem 89,6 cm. Děti přes ni nepřehlédnou a vůbec na ni nemohou vyšplhat.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá
4.5
103 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 67
 
4 hvězdičky
| 25
 
3 hvězdičky
| 8
 
2 hvězdičky
| 2
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá
Lascal Kiddy Guard avant zábrana bílá
MOC¹ 3.959 Kč
3.890 Kč