12% v appce | 10% v shopu
12% v appce | 10% v shopu
EXTRA sleva na
HRAČKY ⚽
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat slevu
lionelo dveřní zábrana Tulia černá
Varianta:
  • lionelo dveřní zábrana Tulia bílá
  • lionelo dveřní zábrana Tulia černá
  • lionelo dveřní zábrana Tulia šedá

Cena
1.470 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A318882

EAN: 5902581650856

lionelo dveřní zábrana Tulia černá
Tento text je přeložen automaticky.
Účinná ochrana dětí
Bezpečnostní branka Tulia účinně vymezuje bezpečný prostor a odděluje jej od místností, kde děti nemají co dělat. Díky důmyslnému Design s a z toho plynoucí univerzálnosti se Tulia snadno přizpůsobí i těm nejneobvyklejším průchodům.

Snadná montáž a odolný materiál
Bezpečnostní brána Tulia je vhodná k montáži na různé stěny. Výrobek se dodává se 3 montážními sadami, které umožňují jeho upevnění na různých místech. Díky funkci zapínání a vypínání lze mřížku snadno přenášet z jedné místnosti do druhé. Rozpětí žaluzie je až 140 cm. Výrobek je vyroben z odolného plastu, který je odolný proti UV záření a dešti. To znamená, že mříž lze používat nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

Účinná bezpečnostní opatření
lionelo Tulia má otevírací mechanismus s dvojitou pojistkou. Výrobek je vybaven systémem Clip Guard , který je vybaven tlačítkem blokujícím najetí a vyjetí rolety a indikátorem informujícím o aktivní ochraně. Výrobek je vybaven tzv. délkovou pamětí, což znamená, že při jakémkoli nárazu do rolety nedojde k jejímu vyklopení.

Uživatelsky přívětivá řešení
Bezpečnostní mříž Tulia nabízí univerzální Design a funkční řešení, díky čemuž je výrobek vhodný do každého interiéru. Profilované a zaoblené rohy mřížky zabraňují riziku poranění nebo odření. Tulia nemá žádný práh, což eliminuje riziko zakopnutí a usnadňuje čištění.

Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 89 x 7 až 140 x 5,5 cm
  • Hmotnost: 1,35 kg

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lionelo

Lionelo – Gemeinsam, sicher und bequem

Eltern zu sein ist eine Herausforderung und zugleich ein phantastisches Abenteuer. Unsere Produkte machen es noch spannender und fröhlicher - für Kinder und Eltern. In Lionelo schaffen wir Produkte, die höchste Ansprüche an Sicherheit und Komfort erfüllen. Wir wollen gemeinsam am Aufbau einer Beziehung zwischen dir und deinem Kind auf verschiedenen Ebenen und Stufen teilhaben. Daher ist unsere Produktpalette so gut durchdacht, dass du an deiesem Eltern-Abenteuer von den ersten Momenten deines Babys teilnehmen kannst.

Lionelo - Designqualität gepaart mit Funktionalität ein Leben lang

Wir schätzen den Wert der gemeinsamen Momente. Aus diesem Grund kümmern wir uns darum, dass die Produkte von Lionelo sich durch Designqualität und Funktionalität auszeichnen und die Verwendung derselben einen angenehmen Eindruck hinterlässt. Dabei helfen ein sanftes und modernes Design sowie ideenreiche Lösungen sowie die Sicherheit, dass man auf uns ungeachtet von Umständen zählen kann. Lionelo- Produkte werden durch eine lebenslange Garantie abgedeckt. Dies bedeutet, dass wir uns nicht nur derer Qualität bewusst sind, sondern dich in jeder Phase der Nutzung unseres Angebots unterstützen.

Lionelo - Offenheit, Hilfsbereitschaft und Engagement

Offenheit, Hilfsbereitschaft und Engagement helfen uns, mit den Eltern das unschätzbare Gefühl der Verbundenheit und Vertrauen aufzubauen. Vorteilhaftes Qualität- Preis-Verhältnis der Produkte von Lionelo sowohl in Polen als auch in ganz Europa verursacht, dass die Marke immer beliebter wird. Wir sehen diesen Trend nicht nur in der steigenden Zahl der Käufer unserer Produkte, sondern auch durch die Anzahl der Käufer neuer Produkte mit unserer Marke. Tritt der Gruppe von Kunden bei, die wir bei elterlichen Herausforderungen unterstützen. Lionelo wird dafür sorgen, dass dieses Abenteuer für dich eine wahre Freude sein wird.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: lionelo dveřní zábrana Tulia černá
4.5
39 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 31
 
4 hvězdičky
| 4
 
3 hvězdičky
| 4
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

lionelo dveřní zábrana Tulia černá
lionelo dveřní zábrana Tulia černá
1.470 Kč