10% sleva na hračky!
12% sleva v appce!
10% sleva na hračky!
12% sleva v appce!
Zkopírujte kód
1HRA8571|APPH8507
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

malá noha Stavební jeřáb s příslušenstvím pro staveniště
Momentálně vyprodáno

malá noha Stavební jeřáb s příslušenstvím pro staveniště


Cena
723 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281777

EAN: 4020972120076

malá noha Stavební jeřáb s příslušenstvím pro staveniště
Tento text je přeložen automaticky.
S tímto stavebním jeřábem máte vše na dohled.

Tento robustní stavební jeřáb ze dřeva nabízí otočení o 360 stupňů a pohyblivý výložník včetně háčku pro přepravu zboží trvající a dlouhodobou zábavu. Malí stavební dělníci mohou stavbu v dětském pokoji zajistit malými klobouky, bezpečnostním dětským vybavením a překážkami. V gondole řidič jeřábu koordinuje transportní povrch, který je bezpečně spuštěn pomocí kliky a lana. Konečně na konci dne! Po dokončení práce může těžce pracující jeřábník opustit své pracoviště přes vnitřní žebřík. Stavební jeřáb, včetně příslušenství vyrobeného z odolného dřeva, nabízí skvělé potěšení ze hry a podporuje malé řidiče jeřábu při hraní rolí. Kdo by chtěl mít chuť vzduchu na staveništi?

Podrobnosti:
  • Rozměrový jeřáb: cca. 31 x 26 x 44 cm
  • Rozměry vozidla: cca. 8 x 6 x 5,5 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Počet dílů: 14
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty! Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození! Tuto poznámku si prosím uschovejte pro případnou korespondenci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější