Mid Season Update

Objevte naše novinky a všechny naše pečlivě vybrané dodavatele!

Naše novinky

Vybráno s láskou - naši noví dodavatelé

#Platzhalter

LIEWOOD

LIEWOOD je mezinárodní značka pro děti, která má zjednodušit a inspirovat každodenní život rodin. Se zaměřením na funkčnost a inovace navrhuje LIEWOOD a vyrábí hračky, nábytek, doplňky, oblečení a obuv pro kojence a děti. Všechny výrobky jsou vyráběny s ohledem na estetiku, kvalitu a uvědomělý život. V rámci snahy o uvědomělejší výběr používají při výrobě širokou škálu recyklovaných a certifikovaných materiálů. Výrobky LIEWOOD  jsou vyráběny za kontrolovaných, bezpečných a spravedlivých podmínek u prověřených dodavatelů.

MEMBANTU

Více spánku a pocit bezpečí pro děti i rodiče
Většina dětí miluje uklidňující chování v náručí rodičů. Čas od času však rodiče potřebují čas i na jiné věci. Právě v tom pomáhá pružinová kolébka od Membantu: pravidelný, jemný pohyb umožňuje dětem rychleji se uklidnit a snadněji relaxovat. Motor pružinové kolébky zajišťuje rovnoměrný pohyb, který pomáhá miminkům usnout.  Díky stojanu lze kolébku postavit a odnést kamkoli je potřeba a rodiče potřebují trochu času pro sebe, sourozence nebo domácnost. Všechny látky jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny.

#Platzhalter
#Platzhalter

MODU

Poznejte nekonečné možnosti her
Pěnové bloky, konektory a kolečka - je to tak jednoduché. MODU poskytuje nekonečnou zábavu pro všechny věkové kategorie. Jako hračka, jako nábytek i jako stavebnice, která roste s dítětem, poskytuje mnoho let zábavy a lze ji podle potřeby rozšiřovat. Objevte nespočet jedinečných hraček a výtvorů v životní velikosti pro houpání a kutálení, skákání, lezení a balancování. Podporujte motorické dovednosti svých dětí prostřednictvím volné hry nebo stavějte zábavné skluzavky, houpací koně, balanční desky a imaginární výtvory. Přizpůsobte hračky věku svého dítěte a rozšiřujte svou sbírku podle toho, jak vaše dítě roste a učí se - to vše je součástí zábavy! MODU je udržitelná hračka s dlouhou životností. Vyrábí se v Evropě a je 100% recyklovatelná.

Play & Go

Průlomový produkt - taška na hračky! Je tak úspěšná, protože si výrobci dali záležet, aby se vžili do myšlení dětí a rodičů, kteří ji budou používat. S pomocí svých dětí, Camiela a Colette, vytvořili intuitivní a praktický design, díky kterému je ukládání hraček zábavné. Jejich prvním průlomovým produktem byla taška na ukládání hraček a stylová podložka na hraní. O několik let později vyvinuli oceňované výrobky Bloom & EEVAA, které jsou ještě praktičtější a multifunkčnější. Objevte Play&Go právě teď! 

#Platzhalter
#Platzhalter

SIXDEGREES

S nově vyvinutou značkou SIX DEGREES přinášíme na trh koloběžky nové generarce a nových standardů. Značka vznikla na základě modelu pohybu Six Degrees of Freedom a klade si za cíl, aby se zákazníci hýbali, ať už jedou kamkoli. V parku, v kanceláři nebo ve škole - s koloběžkami SIX DEGREES budete vždy v pohybu. Koloběžky zaujmou stylovým designem a pestrými barvami. Díky prvotřídní výbavě jsou tyto modely jedinečným a spolehlivým společníkem.

Toddlekind

Objevte Toddlekind: dokonalé řešení pro stylové a bezpečné místo na hraní vašeho dítěte. Díky kombinaci inovativního designu a nejvyšší kvality vytváří Toddlekind bezpečné prostředí, kde mohou děti popustit uzdu své fantazii. Koberce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a netoxického materiálu a poskytují měkký a ochranný povrch pro každé dobrodružství. Doplňte dětský pokoj stylovými úložnými koši, které jsou ideální pro uspořádání hraček a doplňků a ladí s hracími koberci.

#Platzhalter

kindsgard

kindsgard představuje svět her a pohody, který je přizpůsoben potřebám vašeho dítěte. S dětským nábytkem, hračkami, oblečením a bytovým textilem se kindsgard stane součástí spokojeného života každé rodiny. Dokonale sladěné barvy a vzory ve skandinávském stylu kombinujeme s nadčasovými designovými prvky.