New Class ic Toys Trajekt
Cena
1.464 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A300886

EAN: 8718446109042

New Class ic Toys Trajekt
Tento text je přeložen automaticky.
Na kontejnerech je podložena kulatá deska Metal , pomocí které lze kontejnery nakládat pomocí nakládacího magnetu na hák jeřábu (není součástí dodávky) aden . Na pevně zabudovaném můstku najdete vše potřebné: pohyblivý volant, sirény a záchranný kruh (pevně zabudovaný). Všechny výrobky, které patří do přístavu, do sebe zapadají a jsou vhodné pro zvedání kontejnerů jeřábem nebo jejich přepravu po silnici i po moři.

New Class ic Toys nabízí hračky, které přispívají k pozitivnímu vývoji dítěte. Bezpečnost a radost ze hry jsou v popředí zájmu. Všechny výrobky z New Class ic Toys splňují evropské bezpečnostní normy pro hračky.

Náš sortiment hraček zahrnuje výrobky z poctivých a odolných materiálů. S novými Class ic Toys se tradiční hra předává další generaci způsobem, který je aktuální pro současnost. Tímto způsobem pomáháme zajistit, aby hra byla výchovná a hodnotná.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 49,5 x 10 x 17,5 cm
  • materiál: dřevo
  • Věk: od 3 let

Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: New Class ic Toys Trajekt
5
1 Hodnocení
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

New Class ic Toys Trajekt
New Class ic Toys Trajekt
1.464 Kč