NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus

NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus


Cena
498 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A203844

EAN: 4008600260332

NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus
Malé dítě je po stránce výživy téměř tak náročné jako kdejaký gurmán. Během 24 hodin chce často teplé jídlo. A kvůli každému jídlu potřebujete nejen čisté ale i vydezinfikované lahvičky a savičky.

Parní sterilizátor NUK Micro Express Plus do mikrovlnné trouby desinfikuje dětské lahvičky a jejich příslušenství (kromě dudlíků) horkem na parní bázi. Současně lze dezinfikovat až čtyři láhve s širokým hrdlem až 300 ml. Díky inteligentnímu držáku jsou láhve ve správné poloze pro sušení. Praktickými kleštěmi na lahve lze dezinfikované části snadno vyjmout.

Se svými třemi komponenty je NUK Micro Express Plus snadno použitelný a hodí se do všech standardních mikrovlnných spotřebičů s minimální vnitřní výškou 187 mm a vnitřní šířkou / hloubkou 280 mm. Zároveň je kompatibilní a univerzálně použitelný pro všechny velikosti a tvary komerčně dostupných lahví vyrobených z materiálu, který lze používat v mikrovlnné troubě. Má uzamykací systém a má průhledné víko. Po procesu dezinfekce lze parní sterilizátor NUK Micro Express Plus snadno vyčistit hadříkem - ale také umýt v myčce na nádobí.

Detaily:
  • Ideální pro každodenní dezinfekci kojeneckých lahví a příslušenství pro mikrovlnnou troubu
  • Dezinfikuje až čtyři lahve a příslušenství za pouhé 4 minuty (s mikrovlnným výkonem 1 000 W)
  • Snadné užití
  • Včetně kleští na láhve pro hygienické vyjmutí
  • Dodržujte minimální velikost pro mikrovlnná zařízení

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus
4.6
36 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 24
 
4 hvězdičky
| 10
 
3 hvězdičky
| 2
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus
NUK Sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus
498 Kč