Pinolino dětský stůl Fenna
Momentálně vyprodáno

Pinolino dětský stůl Fenna

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.672 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A215829

Pinolino dětský stůl Fenna
Krásný a moderní dětský stůl, Penna od Pinolina masivní borovice, bílá a čiře nakovaná.
Krásný a stabilní dětský stůl značky Pinolino podporuje děti k malování, jídle nebo k hraní s nejlepšími přáteli; kombinace bílé a čiré lakované dřeviny je naprosto trendové a přitažlivé v každém dětském pokojíčku.

Dobré, vysoce kvalitní zpracování dělá dětský stůl dlouhodobým pomocníkem a přináší velkou radost; hodí se ke stolu a spolu s dětskou židlí a dětskou lavičkou Fenna od Pinolina jsou k mání v moderním designu.

Podrobnosti:
 • masivní dřevo Borovice, bílá, čiře lakovaná
 • Stůl: 57 x 57 x 54 cm
 • Věk: od 2 - 8 let
 • Příslušenství

  Cena
  723 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.