Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Pinolino překážky Jumper
eko -23%
Momentálně vyprodáno
MOC¹
2.830 Kč
Cena
2.172 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
658 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A347997

EAN: 4035769054564

Pinolino překážky Jumper
Tento text je přeložen automaticky.
Hop, koně, hop! Velké překážkové překážky z Pinolino l aden zvou všechny milovníky koní na koňskou show a koňské hry.

Bílé překážky Jumper se skládají ze 3 částí: 2 strmých skoků a 1 kavalety.

Krásné překážkové překážky lze využít pro velké jezdecké turnaje a soutěžní skákání. Spousta zábavy je zaručena pro dívky a chlapce od 3 do 12 let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry strmých skoků (délka x šířka x výška): 89 x 34 x 62 cm
  • Rozměry kavalety (délka x šířka x výška): 89 x 16 x 16 cm
  • Masivní dřevo: jedle, bílé a barevně lakované
  • Doporučený věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nebezpečí zranění!

O Pinolino :
Pinolino vyvíjí, vyrábí a distribuuje široký sortiment dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace článků orientovaných na trh, dobrého servisu a rozumných cen dělá z Pinolino toho pravého partnera. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, preciznost a velký důraz na detail dělají z nábytku Pinolino oblíbené kousky pro každou domácnost.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Pinolino překážky Jumper
2.5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 0
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější