Plan Toys Hrací kostky Village
eko
Varianta:
  • Plan Toys Hrací kostky Village
  • Plan Toys Hrací kostky Big City

Cena
1.228 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A376801

EAN: 8854740062932

Plan Toys Hrací kostky Village
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 3 let
  • Postavte si vlastní vesnici!
  • Hravou formou jsou podporovány dovednosti jako jemná motorika, prostorové myšlení, představivost, jazykové a sociální dovednosti.
Rozměry a materiál:
  • Rozměry ve smontovaném stavu (délka x šířka x výška): 2,7 x 5,3 x 8,7 cm
  • Hmotnost: 0,56 kg
  • Materiál: 99 % dřevo, 1 % guma

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
2.458 Kč
Cena
514 Kč

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Plan Toys Hrací kostky Village
Plan Toys Hrací kostky Village
1.228 Kč