Hledejte velikonoční vajíčka 🐰
Hledejte velikonoční vajíčka 🐰
do 4.3. 20 %
na vybrané výrobky!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat slevu
reer Ohřívač dětské stravy TurboFood
Cena
713 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A342911

EAN: 4013283330401

reer Ohřívač dětské stravy TurboFood
Tento text je přeložen automaticky.
<a href="https://assets.babymarkt.com/media/pdf/A342911.pdf" class ="download-pdf" target="_blank">Návod k použití

Když má váš malý miláček hlad, musí se často vše odehrát velmi rychle. Vitamíny a bílkoviny jsou však obzvláště citlivé na teplo a mohou být zničeny, pokud se například hotová mléčná výživa míchá příliš horká nebo se příliš zahřívá. Tím se ničí důležité složky potravy, které pak dítěti chybí. Při přípravě dětské stravy byste proto měli dbát na obzvláště šetrný ohřev. Díky ohřívači dětské stravy TurboFood můžete jídlo nejen rychle a snadno ohřát, ale také zajistit rovnoměrný a šetrný ohřev.

Rychlé a účinné vytápění
Ohřívač dětské stravy TurboFood ohřívá dětskou stravu jemně a rovnoměrně pomocí páry. Uzavřený parní kroužek zajišťuje, že horká pára obklopuje láhev, a tím ji rovnoměrně ohřívá. To zajišťuje rychlý a efektivní ohřev potravin a umožňuje připravit jídlo do 90 sekund*.

Flexibilní ohřívání dětské stravy
TurboFood je ideální pro všechny nádoby na potraviny o průměru až 70 mm. To znamená, že je vhodný nejen pro všechny běžné sklenice na dětskou výživu, ale můžete jej použít i pro všechny standardní lahve a lahve se širokým hrdlem.

Snadné použití
Ohřívač dětské stravy se obzvláště snadno používá. Zapnete ji stisknutím tlačítka a můžete vyrazit. Po zapnutí ohřívače dětské stravy už nemusíte dělat nic dalšího. TurboFood rozpozná, kdy jídlo dosáhlo správné teploty, a poté se sám vypne. Kontrolka vás informuje o tom, zda TurboFood ještě ohřívá jídlo, nebo zda je ohřev již ukončen.

Pohodlné a bezpečné
Mléčné a kojenecké láhve se ohřívají ve speciálním koši na láhve v zařízení TurboFood. To má několik výhod: Zajišťuje rovnoměrnější rozložení tepla, zabraňuje také přehřátí kojeneckých lahví a sklenic na kontaktní ploše se spotřebičem a v neposlední řadě umožňuje velmi pohodlně vyjmout ohřívanou láhev z ohřívače dětské stravy.

Včetně malé odměrky
Pro snadné plnění je ohřívač dětské stravy dodáván s odměrkou s praktickou hubičkou. Díky integrované měřicí stupnici můžete odměřit přesné množství potřebné vody. Množství potřebné vody vždy závisí na množství ohřívané dětské stravy a na nádobě (skleněné nebo plastové). Rychlý pohled do návodu k použití vám napoví, kolik vody potřebujete pro kterou láhev.

Podrobnosti o produktu:
  • Rychlý ohřev dětské stravy v páře za pouhých 90 sekund*.
  • Šetrný a rovnoměrný ohřev
  • Pro všechny běžné sklenice na dětskou výživu, standardní lahve a lahve se širokým hrdlem (max. ø 70 mm)
  • Rychlé a účinné vytápění
  • Praktická odměrka pro přesné naplnění požadovaného množství vody
  • Snadné použití: optická kontrolka během fáze ohřevu - po skončení se automaticky vypne.
  • Praktický košík: pro snadné vyjmutí lahví nebo sklenic
*Ohřeje 120 ml tekutiny z pokojové teploty na teplotu pití (240ml láhev)

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: reer Ohřívač dětské stravy TurboFood
4.5
10 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 6
 
4 hvězdičky
| 4
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

reer Ohřívač dětské stravy TurboFood
reer Ohřívač dětské stravy TurboFood
713 Kč