reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell

reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell


Cena
1.267 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A195303

EAN: 4013283019269

reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell
Tento text je přeložen automaticky.
Pozor: podchlazení!
Protože kojenci a batolata na rozdíl od nás dospělých ještě nedokážou vytvářet vlastní teplo pohybem nebo třesem, je obzvláště důležité udržovat tělesnou teplotu dítěte. Zejména po B aden nebo při výměně plenek se mohou děti rychle podchladit a nastydnout. Sálavý ohřívač přebalovacího pultu FeelWell od reer tomu zabraňuje tím, že poskytuje příjemné a uklidňující okamžité teplo.

Individuálně nastavitelná topná hlava
Sklon prvku, který lze nastavit až do úhlu 50°, zajišťuje přesné a především rovnoměrné směrování tepelného záření. Tato funkce se ukazuje jako velmi praktická, zejména u přebalovacího pultu, protože požadovaná teplota je směrována pouze na místo, které je třeba ohřát. Díky tomu dítě nezmrzne a rodiče se pod sálavým topením nepotí. Díky naklápěcí vyhřívací hlavici je použití sálavého ohřívače přebalovacího pultu FeelWell také velmi úsporné, protože okamžitě poskytuje příjemné teplo tam, kde je to potřeba.

Vždy správná teplota díky dvěma volitelným úrovním ohřevu
Sálavý ohřívač na přebalovací pult FeelWell od reer má dva různé stupně tepla, které lze snadno a rychle zvolit pomocí táhla. Nabízí tak správný tepelný výkon v jakémkoli prostředí a při jakékoli teplotě v místnosti.

Snadná montáž na stěnu díky odnímatelnému nástěnnému držáku
Díky odnímatelné montážní desce je připevnění sálavého ohřívače na přebalovací pult hračkou. Pomocí přiložených šroubů a hmoždinek jej lze pohodlně připevnit ke stěně. Díky montáži na stěnu je zářič přebalovacího pultu prostorově úsporný a mimo dosah malých dětských ručiček.

Obzvláště bezpečný díky vypínatelné funkci automatického vypnutí
Zejména když spěcháte, může se stát, že zapomenete vypnout sálavé topení přebalovacího pultu. Díky přepínatelné funkci automatického vypnutí máte o starost méně. Chcete-li aktivovat automatické vypnutí, jednoduše nastavte časový spínač na spodní straně přístroje do polohy "ON" a sálavý ohřívač na přebalovací pult se po 10 minutách automaticky vypne. Pokud vám však 10 minut sálavého tepla nestačí, můžete jednotku během chvilky znovu zapnout.

Snadné ovládání díky tahovému spínači
Po B aden nebo při přebalování či oblékání dítěte mají maminky a tatínkové plné ruce práce. Nemáte čas zabývat se technicky složitým vybavením. Sálavý ohřívač na přebalovací pult FeelWell se zapne během okamžiku jedním tahem a okamžitě poskytuje uklidňující bodové tepelné záření. Opětovným zatažením za šňůru lze změnit úroveň ohřevu nebo přístroj opět vypnout.

Dokonale chráněné před ochlazením!
U dospělého člověka reaguje na různé teplotní podněty zvenčí automaticky vlastní klimatizační systém. Nezáleží na tom, zda cítíme teplo nebo chlad. U kojenců ještě není plně vyvinuta regulace tepla prostřednictvím kůže. Jejich malá tělíčka nejsou schopna přizpůsobit svou teplotu klesajícím venkovním teplotám. Tělesná teplota dítěte klesne, jakmile se vzduch v prostředí ochladí. Proto jsou malé děti rychle vystaveny podchlazení a potřebují vaši pomoc, zejména v prvních měsících života, aby se cítily zcela pohodlně.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozložení teploty testováno podle normy pro zdravotnické výrobky (IEC 601-2-21)
  • Přepínatelné automatické vypínání
  • Tahový přepínač pro volbu dvou stupňů ohřevu: 400 W / 800 W (230 V)
  • Topnou hlavu lze naklonit až o 50
Technické detaily:
  • Barva: bílá / šedá
  • Rozměry (šířka x výška): přibližně 52 x 155 až 185 cm
  • Délka kabelu: 185 cm (s bezpečnostní zástrčkou)
  • Materiál: ocel, plast
Součástí dodávky je:
  • Sálavý ohřívač přebalovacího pultu

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell
4.5
59 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 49
 
4 hvězdičky
| 7
 
3 hvězdičky
| 2
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell
reer Přebalovací stůl se sálavým ohřívačem FeelWell
1.267 Kč