Reer Projektor hvězd Starlino

Reer Projektor hvězd Starlino


Cena
497 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A265060

Reer Projektor hvězd Starlino
bezpečně usínat pod hvězdným nebem
Dobře vyvážený spánek je zvláště důležitý pro rozvoj dětí, protože nové dojmy se zpracovávají hlavně v noci. Ovšem nejen rušný den, ale i strach z temnoty může zabránit malým dobrodruhům v usínání Starlino hvězdný projektor doprovází vaše děti do snu a dává vašemu dítěti pocit bezpečí a pohody i v noci.

Uklidňující osvětlení - projekce hvězdné oblohy se změnou barvy
Starlino vyzařuje ke stropu uklidňující vzor hvězdné oblohy a přináší do dětského pokoje magickou atmosféru. Díky automatické změně barvy se hvězdná obloha mění v barvách červená, zelená a modrá. Na přání lze funkci zámku použít také pro nastavení oblíbené barvy vašeho dítěte. Díky 3 různým úrovním jasu lze intenzitu projekce hvězd nastavit individuálně.

Jemné světlo pro orientaci - díky funkci White
Hvězdný projektor je navíc vybaven režimem nočního osvětlení. V tomto nastavení se projektor rozsvítí zevnitř, aby pro orientaci vydával měkké bílé světlo. Kromě toho také ve funkci White svítí barevné hvězdné nebe.

Flexibilní a bezpečné použití - díky bateriovému provozu
Indikátor spánku je napájen bateriemi. Pprostor pro baterie je na šroub, noční světlo vždy tak chráněno před zvědavostí malých dětí,které jej nemohou otevřít. Ani po několika hodinách provozu nehrozí nebezpečí vzniku tepla díky moderní technologii LED.

Úspora energie - LED technologie a funkce časovače
Díky energeticky úsporné technologii LED má noční světlo nízkou spotřebu energie. V důsledku toho baterie na jedno nabití vystačí po mnoho osvětlených nocí. Volitelná funkce časovače automaticky vypne Starlino po cca 30 minutách a tím šetří baterie.

Další detaily o výrobku:
  • Světelný projektor a světlo v jednom
  • Uklidňující tanec hvězd prostřednictvím projekce světla a změny barvy
  • Mód bílého světla Jemné bílé světlo s barevnou hvězdnou projekcí ve třech volitelných úrovních jasu
  • Volitelná funkce časovače: 30 minut
  • Energeticky úsporná LED technologie
  • Materiál: Plast
  • Barva: Bílá
  • Baterie nejsou součástí dodávky.
  • Obsah: 1x Starlino hvězdný projektor, 1x uživatelská příručka

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Reer Projektor hvězd Starlino
497 Kč
Top značky