roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe

roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe


Varianta:
  • roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe
  • roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe

Cena
1.410 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A275667

EAN: 4005317316055

roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe
Tento text je přeložen automaticky.
S dětskou sedačkou Roba Outdoor Outdoor 'Picknick for 4' Outdoor Deluxe vyrobenou z vysoce kvalitního masivního dřeva bude další párty hitem pro děti - venku na zahradě, na terase i uvnitř! Robustní sedačka odolná proti povětrnostním vlivům s výškou sedadla 27 cm je navržena pro děti, zvláště odolná a nabízí prostor až pro 4 děti od 12 měsíců. Zaoblené rohy konzoly a robustní konstrukce zajišťují optimální bezpečnost. Stolní deska (DxŠ: 89 x 35 cm) vás zve na piknik, malování, ruční práce a hry. Lavičky a stůl sedací skupiny jsou navzájem propojeny, takže jsou velmi stabilní a stabilní. Sedací souprava navíc nenabízí žádné upínací body, které by mohly chránit prsty malých dětí. Dětská venkovní sedací souprava může být naložena 50 kg na lavici a na stůl. Dětská sedací skupina, která byla zaregistrována pro ochranu, může být doplněna praktickým příslušenstvím, jako jsou slunečníky, polštáře atd. Z našeho sortimentu Outdoor a představuje vysoký světelný bod v zahradě, na terase nebo v domě. Skupina venkovních sedadel pro venkovní posezení, která je vyráběna udržitelným způsobem, se dodává rozložená. Jasné pokyny pro montáž umožňují snadnou vlastní montáž. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Kromě toho jsou během výroby pravidelně kontrolovány. Povrchy ekologického a všestranného roba dětské venkovní soupravy „Picknick for 4“ se snadno čistí a omyvají. Montážní rozměry soupravy jsou (VxŠxH): 50 x 89 x 84,5 cm. V celé kolekci roba Outdoor Deluxe byla zvláštní pozornost věnována stabilní konstrukci. Všechny výrobky Outdoor Deluxe jsou vyrobeny z masivního masivního dřeva. Kolekce Outdoor Deluxe je odolná proti povětrnostním vlivům a zvláště odolná.

Podrobnosti o produktu:
  • Barva: šedá
  • Materiál: MDF, lakovaný
  • Rozměry: 50,5 x 89 x 84,5 cm. Deska stolu (DxŠ: 89 x 35 cm). Výška sedadla 27 cm
  • Hmotnost položky: 8,2 kg
  • Maximální hmotnost: 50 kg
Zahrnuto v dodávce:
  • Skupina dětských sedaček pro 4 děti
Sledujte svůj krok!
Články jsou vyrobeny z pevného jehličnatého / kolínového jedle. Pozor: Toto dřevo má silnou pryskyřičnou vůni, která je zcela přirozená.
Sada sedadel se dodává rozebraná.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

roba Dětská sedací skupina Picnic pro 4 venkovní Deluxe
1.410 Kč