roba regál Maren 2
-25%
MOC¹
5.034 Kč
Cena
3.763 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.271 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do cca. 16 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A285257

EAN: 4005317318547

roba regál Maren 2
Roba police "Maren 2" je ve stylovém dvoubarevném vzhledu "nabíleného dubu" dodávajícího pocit pravého dřeva s moderní světle šedou. Police nabízí za svými dvířky s vysoce kvalitními úchytkami z nerezové oceli a dvěma otevřenými policemi úložný prostor pro dětské hračky a dětské oblečení, čímž zajišťuje pořádek v dětském pokoji. Například ponožky, spodní prádlo nebo knihy lze uložit za dveře do spodní části police.
Elegantní třídveřová šatní skříň může být dokonale rozšířena o další dětský nábytek ze série „Maren 2“ do plně vybaveného dětského pokoje se systémovým nábytkem, který poroste spolu s dítětem. Regál roba vám poskytuje mnoho let dobré služby, neboť dobře poslouží rovněž jako samostatný kus nábytku pro uložení čepic, šál a dalších doplňků. Později, když vaše dítě povyroste, lze regál používat jako knihovnu nebo regál na dekorace v obývacím pokoji nebo dětském pokoji.
Nábytek do dětského pokoje ze série "Maren" a "Maren 2" je k dispozici jednotlivě nebo jako výhodné kompletní sady. Police byla vyvinuta v Německu a snadno se smontuje.

Detaily:
  • Barva: šedá
  • Přední díly se strukturou pravého dřeva
  • Materiál: Dřevotříška s melaminovou úpravou
  • materiál úchytky: Ušlechtilá ocel
  • Rozměry: Šířka x hloubka x výška 43 x 39 x 125 cm
  • Dvířka
  • 2 podlážky

Příslušenství

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů. Doručujení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Naše nejprodávanější

roba regál Maren 2
roba regál Maren 2
MOC¹ 5.034 Kč
3.763 Kč