Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon / bílý

Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon / bílýCena
853 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Produkty ze série Rotho Babydesign Top

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A263821

EAN: 4250226043572

Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon / bílý
Inovativní dětský nočník Rotho Babydesign v exkluzivních barvách s perleťovým efektem je pro vaše dítě důležitým nástrojem při opouštění plen. Zejména v počáteční fázi mohou být vaše děti motivovány hravou formou tím, že na nočník posadí panenky a plyšová zvířata. Postupně napodobují chování dospělých a je podporována kontrola tělesných funkcí a rozvoj rovnováhy.
Nočník má odnímatelný nástavec, který usnadňuje vyprazdňování a zabraňuje sevření malých prstů díky pevnému zajišťovacímu mechanismu. Protiskluzová noha s praktickými opěrkami poskytuje pevné držení, pohodlnou loketní opěrku a vysoké opěradlo pro pohodlí a ochranu proti vyšplíchnutí. Díky matné povrchové struktuře se jemná pokožka dítěte nepřilepí - pro pohodlný trénink na nočník.
Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu testovaného na chemickou bezpečnost, který zaručuje dlouhou životnost. Exkluzivní dětský nočník lze ideálně kombinovat se speciálně vyvinutým dětským umyvadlem „Kiddy Wash“ pro trénování nezávislého mytí rukou po použití toalety, dokud naši nejmenší nedosáhnou do normálního umyvadla.
Chytrá řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Babydesign vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o děti a miminka.

První krok: 18 až 36 měsíců
Zejména v počáteční fázi přechodu z plenek je dětský nočník důležitým nástrojem. Od 18. měsíce života může být použit všude tam, kde se dítě cítí pohodlně a je prvním krokem přechodu od plen k toaletě. Měl by se používat, dokud není rovnováha a kontrola nad tělesnými funkcemi dostatečně vyvinutá.

Druhý krok: Nácvik na toaletu (od 24 měsíců)
Pokud dítě samo udržuje rovnováhu a je schopno ovládat své tělesné funkce, je to optimální čas na přechod z nočníku na toaletu. Snižuje možnost otevření toalety a strach vašeho dítěte, že do ní spadne. Použitím stoličky je možné samostatně dosáhnout toalety a při sezení se mohou nohy pohodlně opřít.

Detaily:
 • Moderní dětský nočník z TOP dětské koupací kolekce od Rotho Babydesign
 • Stylové linie s efektivním leskem a strukturovanými plochami
 • Exkluzivní barva umělé hmoty se speciálním perlovým efektem
 • ergonomický a pohodlný: ergonomický tvar s extra vysokou opěrkou
 • Ideální pro snadný a bezproblémový přechod z plenek na toaletu.
 • dvojitá ochrana proti ostříkání
 • matný povrch zabraňuje přilepení pokožky
 • úchop v zadní části pro snadné čištění
 • Snadné čištění omýt teplou mýdlovou vodou
 • Robustní, tlustostěnné a dlouhotrvající kvalita
 • Část TOP koupací kolekce - Trénování na toaletu - ve 2 krocích!
Technické detaily:
 • Vzor: Lagoon / bílý
 • Rozměry délka x šířka x výška: 40 x 34 x 32 cm
 • Materiál: Polypropylen

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Naše nejprodávanější

Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon / bílý
853 Kč