Sada MAGFORMERS ® Amazing Transform Wheel

Sada MAGFORMERS ® Amazing Transform Wheel


Cena
1.038 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293066

EAN: 4260255968593

Sada MAGFORMERS ® Amazing Transform Wheel
Tento text je přeložen automaticky.
Se sadou transformátorů Amazing Transform Wheel, 17 magnetických komponentů a dvěma nápravami, podporovanými konstrukční příručkou XX, vytvářejí různé modely. Malá mechanika samozřejmě dokáže navrhnout vozidla tak, jak se jim líbí. Magnetická hračka podporuje kreativní, kognitivní a jemný motorický vývoj dětí. Kromě toho je podporována prostorová vize dětí.

Detaily produktu:
  • Materiál: plast se silnými neodymovými magnety
  • Obsah: 17 dílů
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Tento produkt obsahuje malé magnety. Polykané magnety se mohou navzájem přitahovat ve střevech a způsobit vážné zranění. Pokud dojde k požití magnetu, okamžitě vyhledejte lékaře.
Čištění Magformeru provádějte pouze navlhčeným hadříkem a bez přísných čisticích prostředků.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sada MAGFORMERS ® Amazing Transform Wheel
Sada MAGFORMERS ® Amazing Transform Wheel
1.038 Kč