Sanetta Body double pack pink
eko
Sanetta Body double pack pink
Velikostní tabulka

510 Kč
Cena
490 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A332404

Sanetta Body double pack pink
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Sada rozkošných body
  • S praktickými patentkami pro snadné oblékání a svlékání
  • Vysoká kvalita zpracování
  • Pruhy Design
  • Zebra Allover print
Materiál a pokyny k péči:
  • 100 % organická bavlna
  • GOTS Organic Ceres-0352
  • Omyvatelné do 60 °C
  • Nevhodné do sušičky
Sanetta - Sanetta , rodinný podnik vedený již třetí generací, je předním výrobcem v oblasti dětského prádla a oblečení. Kojenecká a dětská pokožka je velmi citlivá, proto Sanetta nepoužívá žádné škodlivé látky, ale přesto zajišťuje vysokou odolnost. Koneckonců, móda musí nejen vypadat krásně, ale také vydržet nejaktivnější děti. Společnost, která dbá na ochranu životního prostředí, navíc dbá na udržitelné a spravedlivě vyráběné produkty. Tkaniny se neustále kontrolují. Jen tak si můžete být jisti, že Sanetta pro vás vybral ty nejlepší materiály.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
184 Kč

Ekologie

Bio-bavlna

Organická bavlna pochází z kontrolovaného ekologického pěstování. Ten zakazuje používání chemických pesticidů a hnojiv a také používání geneticky modifikovaných osiv. Na jedné straně se tím chrání půda a podzemní vody před kontaminací a na druhé straně se spotřebuje méně vody než u konvenčně pěstované bavlny, protože půda má lepší možnosti zadržování vody. Střídavá výsadba také zajišťuje zdravější, a tím i odolnější půdu. Mezi pečetěmi, které označují výrobky z organické bavlny, jsou Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard a Better Cotten Initiative (BCI). Kromě označování ekologické bavlny zaručují GOTS a BCI také dodržování sociálních standardů v dodavatelském řetězci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sanetta Body double pack pink
Sanetta Body double pack pink
510 Kč
490 Kč