Schleich Cryolophosaurus 15020
-20%
MOC¹
411 Kč
Cena
330 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
81 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A278780

EAN: 4059433029290

Schleich Cryolophosaurus 15020
Tento text je přeložen automaticky.
Když kryolofosurus Schleich® Dinosaurs otevře mobilní čelist, jsou vidět jeho nebezpečné zuby! V dolním Jurassic, to byl největší masožravý dinosaurus, a to je první jehož fosílie byly objeveny v Antarktidě. V té době tato část Země ještě nebyla pokryta ledem. Byly tam dokonce i lesy, ale v zimních měsících teploty klesaly, nicméně už pod nulou - což bylo pro dinosaury extrémně chladné.

Pozoruhodné
Cryolophosaurus se také nazývá Elvisaurus, protože jeho kostní hřeben se podobá účesu Elvisa Presleyho.

Detaily produktu:
  • Svět témat: Dinosauři
  • Rozměry (DxŠxV) : 24,7 cm x 8,9 cm x 10,6 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Cryolophosaurus 15020
Schleich Cryolophosaurus 15020
MOC¹ 411 Kč
330 Kč