Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Schleich Flower pegasus 70590
Momentálně vyprodáno

Cena
403 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278857

EAN: 4059433035406

Schleich Flower pegasus 70590
Tento text je přeložen automaticky.

Barevný květní pegas Schleich® bayala® je kouzelné zvíře. Je stejně plachý a tajemný jako všechny jednorožce. Žije v ústraní v krásných květinových polích bayaly a je milujícím ochráncem sladkého kvetoucího jednorožce. Získat jeho důvěru je velmi obtížné. Královským sestrám se však podařilo získat ho jako dobrého a věrného přítele. Princezny Surah a Sera se s ním rádi setkávají a obdivují jeho krásná křídla a skvělou hřívu!

Poznání za to
Květ Pegasus musí kýchat z určité květiny, která vždy dělá hříbě smích.

Detaily produktu:
  • Tématický svět: bayala®
  • Rozměry (DxŠxV): 15,5 cm x 8,2 cm x 18 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější