Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Schleich Okřídlený duhový jednorožec hříbě 70577
Momentálně vyprodáno

Schleich Okřídlený duhový jednorožec hříbě 70577


Cena
189 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série Schleich bayala

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A227966

EAN: 4055744020438

Schleich Okřídlený duhový jednorožec hříbě 70577
Jednorožec žije schovaný v horách na duhovém ostrově. Křídla září ve všech barvách duhy, ještě výrazněji než u ostatních bytostí tohoto tajemného ostrova. Okřídlený duhový jednorožec bere svého malého na své lety ostrovem až na konec duhy. Elfové už je znají a mají je moc rádi. Vždy, když je vidí, tleskají a jásají a těší se na den oslavy duhy. Protože v tem dem oba jednorožci elfy navštíví a společně oslavují. Je to nejkrásnější a nejbarevnější svátek v celé zemi Bayala. Všude jsou hosté, aby přivítali kouzelná létající stvoření a obdivovali jejich krásu. Chcete slavit s nimi?

Víte že
Barvu svých křídel má hříbě poté, co poprvé proletí duhou.

Podrobnosti:
  • Téma: Bayala
  • Rozměry: 9 x 5,7 x 16 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější