Schleich Orca Young 14836
Varianta:
  • Schleich Orca Young 14836
  • Schleich Kosatka 14807

Cena
145 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278766

EAN: 4059433013947

Schleich Orca Young 14836
Tento text je přeložen automaticky.
Orca se také nazývá kosatka, protože má na zádech ploutev připomínající meč. Zvířata jsou snadno odlišitelná od všech ostatních velryb díky svým výrazným barvám: Zatímco kůže na zádech je smola černá, mají na břiše jasně bílou kůži, stejně jako Orca Young of Schleich ® Wild Life. Teprve po několika měsících telat začínají lovit ryby, mořské savce a mořské ptáky samy.

Vědět Při narození je břicho dítěte Orca zpočátku krémové nebo meruňková barva.

Detaily produktu:
  • Svět témat: Divoký život
  • Rozměry (DxŠxV): 10,2 cm x 4,9 cm x 3,8 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Orca Young 14836
145 Kč