Schleich Plesiosaurus 15016
Cena
262 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270368

EAN: 4055744029776

Schleich Plesiosaurus 15016
Tento text je přeložen automaticky.
Plesiosaurus byl prehistorický plaz, který žil v moři a živil se hlavně rybami.

Plesiosaurus byl prehistorický plaz, který žil v moři a krmil se hlavně rybami. Nebyl viditelný jen jeho dlouhý krk, ale také způsob plavání: Místo veslování se svými lopatkovými ploutvemi se pohyboval kupředu jako křídlové rytmy - jako mořské ropuchy.

Plesiosaurus vypadal jako směs hadů a mořských ropuch |

Detaily produktu:
  • Funkce: s pružným krkem
  • Rozměry (Š x D) x H): 15,3 x 11,6 x 2,6 cm
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let . Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Plesiosaurus 15016
262 Kč