Schleich Waleský poník hřebec 13871
Momentálně vyprodáno

Schleich Waleský poník hřebec 13871

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
202 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227800

Schleich Waleský poník hřebec 13871
Všechny figurky Schleich jsou detailně modelovány, s láskou malovány a umožnují kvalitní hraní. Waleský poník je jeden z nejoblíbenějších poníků. Je temperamentní, ale také dobromyslný a přívětivý. Velšští poníci mohou být malí a drobní nebo velcí a robustní. Proto jsou rozděleni do různých sekcí, například velšský horský pony nebo velšský kob.

Podrobnosti:
  • Téma: Horse Club
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.