SES Creative Líhnutí jednorožce

Cena
219 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294209

EAN: 8710341251215

SES Creative Líhnutí jednorožce
Tento text je přeložen automaticky.
Magické překvapení ve vejci! Díky této sadě SES Creativ e se srdce všech fanoušků jednorožce bije rychleji. Zajímá vás, jak se mládě jednorožec líhne? Sledujte toto: Nejprve jednoduše vložte vejce do vody a počkejte. Jednorožec postava se nyní namočí do vody, zvětšuje se a zvětšuje a dále roste - hovno, skořápka je již popraskaná a malý, mnohobarevný jednorožec vidí denní světlo. Je naprosto vzrušující sledovat, jak figurka hračky roste a kdykoli uvidíme líheň jednorožce dítěte. Zde můžete sledovat vše krok za krokem!

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 20 x 4 x 20 cm
  • Obsah: Vejce s jednorožcem
  • Umístěním jednorožecního vejce do vody můžete sledovat, jak jednorožec roste a konečně se vylíhne z vejce
  • Je to velký překvapení, jak vypadá váš jednorožec
  • Věk: od 5 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SES Creative Líhnutí jednorožce
219 Kč