small foot ® trojkolka Maxi 2 v 1 tyrkysová

small foot ® trojkolka Maxi 2 v 1 tyrkysová


Varianta:
  • small foot ® trojkolka Maxi 2 v 1 tyrkysová
  • malá noha ® Trojkolka Maxi 2 v 1 růžová

Cena
2.485 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290753

EAN: 4020972116093

small foot ® trojkolka Maxi 2 v 1 tyrkysová
Cool a bezpečné! Tato lehká, dřevěná trojkolka, která roste s vaším dítětem, se dokonale přizpůsobí vašemu dítěti díky trojnásobnému výškově nastavitelnému sedlu a trojnásobné nastavitelné vzdálenosti sedadla!

Pro začátečníky bezpečný, tříkolový verze se dvěma zadními koly je ideální - pokud to pokrok v učení a rovnováha dovolí, převede se na klasické kolo! Řidítka s omezovačem nárazu nabízejí bezpečí navíc! Oblíbené hračky najděte místo v odnímatelné tašce na řídítka. Gumové rukojeti, nezničitelné měkké pneumatiky EVA a měkké sedadlo zajišťují jízdní komfort.

První tříkolka žáka, poté oběžné kolo! Je to perfektní příprava pro cyklistiku bez tréninkových kol. Běžecká kola a trojkolky trénují motorické dovednosti, rovnováhu a koordinaci jako žádné jiné dětské vozidlo - a to individuálně!

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): cca. 72 x 38 x 45 cm
  • rozměry výška sedadla: cca. 25 - 33 cm
  • Maximální nosnost: 50 kg
  • materiál: dřevo, plast, kov l
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor
Používejte s ochrannými prostředky. Nepoužívat v silniční dopravě!

Příslušenství

Cena
304 Kč
Cena
163 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

small foot ® trojkolka Maxi 2 v 1 tyrkysová
2.485 Kč