Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks

Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks


Cena
887 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A314812

Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks
Tento text je přeložen automaticky.
Speciální konstrukce antikolikové řady od Closer po Nature pomáhá zabránit tvorbě vzduchových bublin v mléce a usnadňuje dokrmování, aby vaše dítě při krmení nepolykalo vzduch. Vzduch je veden ventilem do vzduchové komory na dně láhve, aniž by se v mléce tvořily bubliny.

Technologie Anti-colic
Jedinečná antikoliková technologie zajišťuje optimální odvětrávání během krmení pomocí systému hadičky a ventilu. Vzduch vstupuje do láhve a uniká trubicí do prostoru na dně. Tím se od mléka odvádí vzduch, což znamená méně nadýmání a více úsměvů.

Oceněná savička podobná prsu
Dudlík připomínající prs umožňuje dítěti snadné sání a podporuje přechod mezi prsem a lahví. Měkká silikonová savička je podobná mateřské pokožce a během krmení se pohybuje, ohýbá a natahuje, aby napodobila přirozený průběh kojení.

Technologie tepelného senzoru
Pokud je mléko příliš horké, antikolikové trubičky se zabarví. Pro zjištění teploty stačí ponořit zkumavku na 10 sekund. Růžová barva znamená, že je teplota příliš vysoká.

Zkontrolujte ventil
Hvězdicový ventil kontrolujte při každém čištění a před přípravou přípravku. Pokud je štěrbina ve hvězdicovém ventilu pevně uzavřená, můžete ji snadno stisknout prsty a znovu otevřít.

Míchejte - netřepejte
Lahvička by se neměla protřepávat, protože by se do mléka mohl dostat vzduch, který by mohl zvýšit příznaky koliky. Tommee Tippee doporučuje jemně míchat přípravek lžičkou, aby se jídlo promíchalo. Když je láhev plná, neměla by se protřepávat.

Nesestavujte horké
Nepřipravujte lahvičku s kojeneckou výživou převařenou vodou přímo z konvice. Před přípravou přípravku nechte vodu 30 minut vychladnout. Umístění odvzdušňovací trubičky do vroucí nebo horké kapaliny ji nepoškodí, ale může do ní natlačit kapalinu, což může způsobit, že láhev po sestavení začne téct. Pokud je obsah láhve příliš horký, nepřipevňujte antikolikovou savičku se šroubovacím kroužkem zcela ke dnu láhve.

Podrobnosti o produktu:
  • Speciální konstrukce ventilu zajišťuje optimální ventilaci při krmení
  • Jedinečný tvar dudlíku pro snadné přikládání, který usnadňuje nepřetržité krmení
  • Měkká savička z přírodního silikonu, která usnadňuje přechod mezi kojením a lahví.
  • Snadno uchopitelná láhev se savičkou pro pomalé krmení
  • Láhev je kompatibilní pouze s antikolikovými savičkami closer to Nature (nikoliv se savičkami closer to Nature Easi-Vent).

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks
5
1 Hodnocení
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks
Tommee Tippee Dětská láhev Advanced Anti-Colic, Super Soft savička, 260 ml, sada 4 ks
887 Kč