Hledejte velikonoční vajíčka 🐰
Hledejte velikonoční vajíčka 🐰
do 4.3. 20 %
na vybrané výrobky!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat slevu
Tommee Tippee Digitální  teploměr I
Cena
477 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A432444

EAN: 5010415230300

Tommee Tippee Digitální teploměr I
Podrobnosti o produktu:
  • S tímto teploměrem ve tvaru hvězdy můžete rychle, snadno a přesně měřit teplotu v pokoji vašeho dítěte a vody ve vaně. Už žádné dohady, zda je příliš teplá.
  • Dvojí použití: Teploměr je plně vodotěsný a plave ve vodě pro rychlé odečty vody ve vaně nebo jej lze umístit do dětského pokoje se stojánkem připojeným k přístroji.
  • Rychlé odečtení teploty: lehkým poklepáním na jednotku aktivujete displej a teplota se během 3 sekund zobrazí ve stupních Celsia na přehledném LCD displeji.
  • Alarm vysoké teploty: Optimální teplota vody ve vaně vašeho dítěte se pohybuje v rozmezí 36,5-38 °C. Výstražná kontrolka LED na displeji se rozsvítí červeně, když teplota vody překročí 39 ˚C.
  • Baterie a automatické vypínání jsou součástí dodávky: Součástí dodávky je baterie CR2032 pro použití. Funkce prodlužuje životnost baterie, když se nepoužívá

Materiál a rozměry:
  • Rozměry: délka 10,5 cm x šířka 4,6 cm x výška 10,2 cm.

Součástí dodávky:
  • 1x digitální teploměr
  • 1x baterie CR2032

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Tommee Tippee Digitální  teploměr I
Tommee Tippee Digitální teploměr I
477 Kč