Tommee Tippee Láhve Blíže k Nature 4 x Antikolikové láhve 260ml průhledné 0m+

Tommee Tippee Láhve Blíže k Nature 4 x Antikolikové láhve 260ml průhledné 0m+


Cena
861 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A314811

Tommee Tippee Láhve Blíže k Nature 4 x Antikolikové láhve 260ml průhledné 0m+
Tento text je přeložen automaticky.
S lahvemi Closer to Nature nebylo nikdy jednodušší přecházet mezi kojením a lahví. Ve spolupráci s odborníky na kojení vyvinula společnost Tommee Tippee nový tvar savičky pro snadné sání, který napodobuje přirozenou pružnost a pohyb mateřského prsu. V kombinaci se super sensitive n ventilem tato láhev podporuje vrozené sací chování dítěte, takže může pít uvolněně a snadno.

Průlomová savička
Savička r evolution äre byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky na kojení a matkami tak, aby napodobovala přirozené zakřivení, roztažení a pohyb prsu. Láhev Closer to Nature vám i vašemu dítěti usnadní krmení. Měkká silikonová savička je na dotek jako skutečná kůže a během krmení se jemně zakřivuje a natahuje, aby napodobila přirozený proces kojení.

Zvláště citlivý ventil Easi-Vent
Nátrubek s pomalým průtokem má mimořádně citlivý ventil, který zabraňuje nadměrnému proudění vzduchu. To znamená, že dítě polyká více mléka a méně vzduchu.

Tvar připomínající hrudník
Větší dudlík lahvičky Closer to Nature , který se podobá prsu, umožňuje dítěti snadné sání a podporuje přechod mezi lahvičkou a prsem.

Kompaktní trojitý tvar
Kompaktní tvar lahví Closer to Nature umožňuje dítěti pít v přirozené poloze, v blízkosti maminky nebo tatínka. Láhev lze snadno držet třemi způsoby - pohodlně v celé ruce, jako tradiční láhev se širokým hrdlem, nebo na dně. Díky tomu je krmení pohodlné pro vás i vaše dítě.

Snadné čištění a používání
Lahve a savičky blíže k Nature se snadno čistí a plní. Jsou vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí a díky své nízké hmotnosti se snadno drží. Lahvička je označena milimetrem. Lahvička má uzávěr, který hygienicky těsní a nepropouští bakterie.

Bezpečnost dítěte
Pro jistotu jsou všechny lahve Tommee Tippee Closer to Nature bez BPA.

Podrobnosti o produktu:
  • Nový tvar dudlíku pro snadné sání
  • Ventil Super sensitive s
  • Měkká savička z přírodního silikonu
  • Praktická láhev s dudlíkem s pomalým průtokem
  • Neobsahuje BPA
  • 4 x láhev proti kolice

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Tommee Tippee Láhve Blíže k Nature 4 x Antikolikové láhve 260ml průhledné 0m+
Tommee Tippee Láhve Blíže k Nature 4 x Antikolikové láhve 260ml průhledné 0m+
861 Kč