Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
eko
Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks

Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks


Varianta:
  • Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 3 ks
  • Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance Sada 6 kusů.
  • Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 12 ks
  • Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
  • +2

Cena
2.937 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 2-4 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A325559

EAN: 5010415510112

Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
Tento text je přeložen automaticky.
Vzhledem k tomu, že vaše dítě je ještě tak malé, to, co produkují, není bez!
Koš na pleny Twist & Click od společnosti Tommee Tippee je jediný systém pro likvidaci plen, který každou plenu zvlášť stočí, takže nepříjemné pachy a bakterie jsou bezpečně zachyceny. Díky tomu bude váš domov čistý a bez zápachu.

Vícevrstvá antibakteriální fólie GREEN FILM™ je stokrát účinnější než sáčky na pleny, protože je vybavena technologií Biomaster** a ničí 99 % nebezpečných zárodků, jako je E. coli a Staphylococcus aureus. Při kontaktu zabraňuje rozkladu bílkovin bakteriemi, což je proces zodpovědný za mnoho nepříjemných pachů. Těsně přiléhající víko systému Twist & Click pro likvidaci plenek uzavře všechny nepříjemné pachy, protože integrovaný pěchovač zatlačí plenku hluboko do kbelíku - vaše ruce zůstanou čisté.

Náplně Twist & Click z Tommee Tippee jsou vhodné pro všechny systémy pro likvidaci twist plen Tommee Tippee - Twist & Click a Sangenic TEC. Každá náplň obsahuje dostatek antibakteriální fólie na celý měsíc*, v závislosti na velikosti a počtu použitých plen.

Z ekologických důvodů jsou kbelík na pleny Twist & Click a plnicí kazety vyrobeny z 98 % z recyklovaného a plně recyklovatelného plastu. Naše vícevrstvá antibakteriální fólie GREEN FILM™ je nyní na biologické bázi a vyrábí se z cukrové třtiny pocházející z udržitelných zdrojů.

Aby byla zaručena optimální funkce a spolehlivá ochrana proti zápachu, měli byste pro svůj kbelík na pleny Twist & Click používat pouze náplně original Twist & Click z Tommee Tippee .

*Založeno na velikosti plenky 1 (2-5 kg).
**Antibakteriální ochranu poskytuje pouze fólie, nikoliv ostatní složky tohoto výrobku. Fólie byla ošetřena biocidem Biomaster silver v souladu s normou ISO 22196-2011. Biocidy používejte zodpovědně.
***53% snížení uhlíkové stopy ve srovnání se systémem original en Twist & Click .

Podrobnosti o produktu
  • V sadě 18
  • Zaručená ochrana proti zápachu: Plenky jsou jednotlivě stočené, takže nepříjemné pachy nemohou unikat - 100krát účinnější než běžné sáčky na pleny.
  • Zaručená ochrana proti bakteriím: Vícevrstvá antibakteriální fólie GREEN FILM™ při kontaktu zabíjí 99 % nebezpečných zárodků, jako je E. coli a Staphylococcus aureus.
  • Šetrnější k životnímu prostředí***: Kbelíky na pleny Twist & Click a plnicí kazety jsou vyrobeny z 98 % z recyklovaného, plně recyklovatelného plastu a antibakteriální fólie GREEN FILM™ vyrobené z udržitelné cukrové třtiny.
  • Vhodné pro všechny systémy na likvidaci plenek Twist od Tommee Tippee : Twist & Click a Sangenic TEC

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
5
719 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 597
 
4 hvězdičky
| 92
 
3 hvězdičky
| 24
 
2 hvězdičky
| 3
 
1 hvězdička
| 3
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
Tommee Tippee Náhradní náplň do kbelíku na pleny Twist & Click Advance sada 18 ks
2.937 Kč