Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
7x více bodů
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
"Träumeland Spací pytel ""GO"" miloval lásku kaktusu"

"Träumeland Spací pytel ""GO"" miloval lásku kaktusu"


Velikostní tabulka Vyžádat velikost

Cena
1.263 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A285340

"Träumeland Spací pytel ""GO"" miloval lásku kaktusu"
Tento text je přeložen automaticky.
Když si děláš postel, tak lžeš. Toto přísloví platí i pro nejmladší z nás. Kojenci a batolata obvykle potřebují nejméně čtrnáct hodin spánku denně. Optimální prostředí pro spaní je nezbytné pro zdraví dítěte. Kombinace správné matrace a prodyšného dětského spacího pytle pomáhá zabránit škodlivému hromadění vzduchu a tepla v dětské postýlce.

Doporučuje se prodyšný dětský spací pytel, který lze upravit na převládající pokojovou teplotu jako nejlepší, jak je to možné. Je-li zvláště horký, zcela stačí obléknout si lehký bavlněný vnitřní vak. Při nižších teplotách se používá vnější pytel vyrobený například z přírodních vláken TENCEL® šetrných ke klimatu. Když je opravdu chladno, lze vnější a vnitřní pytel snadno kombinovat.

V boji proti hromadění tepla se dětský spací pytel LIEBMICH z Träumeland také vyznačuje inovativní funkcí: Jedná se o první dětský spací pytel to dýchá! To je umožněno dvěma větracími štěrbinami, které lze snadno otevřít a zavřít pomocí zipu - v závislosti na teplotě místnosti a potřebném přívodu vzduchu. Na co ještě byste měli dávat pozor při nákupu dětského spacáku?

 • Určete správnou velikost (dostatečná volnost pro děti a fit na krk a průlezy)
 • Vyberte si správný materiál: Přírodní vlákno TENCEL ™ poskytuje výrazně větší absorpci vlhkosti / li>
 • Spací pytel, který roste s vámi, je praktický a také šetří peníze
 • Materiály s nízkými znečišťujícími látkami pro bezpečný a zdravý spánek dítěte

podrobnosti o produktu:
 • Materiál: 100% bavlna výplň: 70% polyester, 30% TENCEL®.
 • Lze prát do 60 ° C
 • Vhodné pro sušičky
 • Bezpečná chůze & svoboda pohybu při spaní li>
 • Inkluzivní věšák na medvědy
dotazy a odpovědi
 • Proč by mělo moje dítě spát ve spacáku?
Spací pytle jsou lepší alternativou přikrývek, protože použití dětských spacáků místo tradičních peřin významně snižuje riziko nahromadění tepla nebo zakrytí vašeho dítěte.
 • Která velikost je pro mé dítě ta správná?
Vhodná velikost dětského spacáku závisí především na výšce dítěte. Náš tip: Aby bylo zajištěno, že vaše dítě nebude mít žádné děti, neměla by být vzdálenost mezi nohama a spodkem spacáku menší než 10 cm.

Chcete-li však být na bezpečné straně, měli byste měřit znovu:

Délka těla
= - délka hlavy
= + 10 cm
= = správná velikost pro spacák
  <<
 • Jaké oblečení má moje dítě nosit ve spacáku?
Mnoho rodičů je trochu nezabezpečených tématem spacáku. Je dítě příliš teplé nebo zmrzne? Protože stejně jako venku jsou horké letní noci a chladné zimní měsíce, v dětském pokoji se v noci vyskytují také teplotní rozdíly. Aby dítě mohlo spát v klidu, je důležité přizpůsobit spací oblečení optimálně. Nechceme zde dělat žádná obecná prohlášení. Jedna věc je však nezbytná: neměli byste být oklamáni tloušťkou materiálu na spací pytle, protože materiály mají různé hodnoty tepla.
Jednotku měření „TOG“ lze použít jako vodítko. „TOG“ ukazuje tepelný odpor textilií a poskytuje informace o tom, jak teplé bude vaše dítě ve spacáku při určité pokojové teplotě. Čím vyšší je hodnota „TOG“, tím bude vaše dítě teplejší. Spací pytle mají různé „TOG hodnoty“. Spací pytel LIEBMICH má „TOG hodnotu“ 2,5!
 • Tipy pro péči
K praní používejte jemný čisticí prostředek bez optických zjasňovačů.

Příslušenství

Cena
449 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

"Träumeland Spací pytel ""GO"" miloval lásku kaktusu"
1.263 Kč