Veer sedáková vložka pro kojence šedá
Cena
2.279 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298891

EAN: 0857997007754

Veer sedáková vložka pro kojence šedá
Tento text je přeložen automaticky.
"Vkládací vložku VEER pro kojence lze snadno umístit na standardní sedadlo Cruiseru a poskytuje polstrované pohodlí a podporu.

Je určena pro děti od 6 měsíců (jakmile je dítě schopno sedět). samostatně) a s hmotností do 15 kg.
Pro zvýšení bezpečnosti má sedací vložka 5bodový pás. Mimořádně pohodlné sedadlo a opěrka hlavy jsou čalouněné a potažené měkkou látkou. Skryté magnety na bočních křídlech zajišťují, že vložka sedadla pevně dosedá na boční stěny křižníku.

Je možné použít dvě vložky sedadla současně (jednu na každé sedadlo). Cruiser lze také sklopit při použití vložky do sedadla. Vložky sedadel lze použít také v kombinaci s nastavitelnou sluneční stříškou VEER. ""

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška) : 11 x 12,5 x 19,5 cm
  • Hmotnost produktu: 1 320 kg
  • Vhodné pro ruční vozík Veer Cruiser
  • Věk: od přibližně 6 měsíců do přibližně 15 kg
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Veer sedáková vložka pro kojence šedá
2.279 Kč