Zapf Creation BABY born Deluxe 4 sezóny set, 43 cm

Zapf Creation BABY born Deluxe 4 sezóny set, 43 cm


Cena
862 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295202

EAN: 4001167829424

Zapf Creation BABY born Deluxe 4 sezóny set, 43 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Venku na podzim může být docela bouřka. Ale Little Fashion ista BABY born žije podle hesla: „Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení“. Se svou pláštěnkou je na podzim vždy pořádně oblečená. Je potištěna barevnými podzimními listy a chráněnou kachnou Bertou. Když se ochladí, BABY born vytáhne ze skříně zimní kabát s kapucí. Duck Berta předvádí, jak lyžovat. Pro teplejší období má BABY born dvě vzdušné malé šaty. Květinové šaty s volánovými rukávy na jaro a růžové s roztomilými potisky na léto. Kalhoty v růžové, fialové, žluté a tyrkysové barvě lze kombinovat s oblečením, jak se vám líbí.

Podrobnosti:
  • Vysoce kvalitní doplňky pro BABY Born branded play doll
  • Pro prodloužené, rozmanité a dlouhotrvající potěšení z hraní

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation BABY born Deluxe 4 sezóny set, 43 cm
Zapf Creation BABY born Deluxe 4 sezóny set, 43 cm
862 Kč