ZAZU LOU – noční světlo v šedé
Momentálně vyprodáno

ZAZU LOU – noční světlo v šedéCena 1.089 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A143226

ZAZU LOU – noční světlo v šedé
ZAZU LOU – noční světlo

LOU - to je praktické světlo do dětského pokoje a současně jemné noční světlo. To zvláštní na tom: Kroužek a sova svítí různě silně.
Kroužek má světlejší světlo, které stačí např. pro oblečení pyžama nebo čtení knížky. Sova vydává právě tolik světla, aby zahnala tmu a je tak ideálním nočním světlem.

Síla světla se dá u obou prvků ztlumit. Obě světla mají funkci automatického vypnutí: Dítě usne při světle, během spánku je ale pokoj ve tmě nebo jen jemně osvícen světlem sovy. Pokud dítě brečí, sova se znovu zapne.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky